Môj príbeh


Ahoj, ja som Jana. A toto je môj príbeh...

Môj vzťah k líčidlám by som označila ako veľmi blízky ale rozhodne nie som žiadna maniačka, profesionálka, vizážistka a podobne. Povedala by som, že som normálna baba, ktorá sa rada líči a skúša nové veci a chce sa cítiť krásna tak, ako asi väčšina z vás.

Môj prvý styk s líčením bol asi keď som mala 8, 9, presne si nespomeniem a priznám sa, že som vliezla mame do skrinky, kde mala skrytý make-up a „otestovala“ ho, keď nebola doma. Mami, ak toto čítaš, akože prepáč, ale čo si to dávala na seba? :D No, výsledok bol eeehhm, čo vám poviem, no ako keď sa namaľuje 8 ročné dievčatko :) A potom som si ešte uvedomila, že ak to chcem všetko utajiť, to čudo, čo mám na tvári musím nejako dostať dole :) A to bola sranda...

Potom ako správna teenegerka som chcela chodiť do školy štýlová, takže som sa začala postupne líčiť. Siahala som samozrejme po tých najlacnejších výrobkoch, ktoré som v drogérii našla a výsledky teda bývali naozaj všelijaké. Možno by to nebolo až také zlé, keby bola kvalita trochu lepšia. Teraz už viem, že sa niekedy oplatí dať pár € viac a kúpiť si maskaru alebo tieň, ktorý na oku niečo vydrží ako mať 3 lacné a úplne na nič. (zatiaľ platí asi jediná výnimka pri Makeup Revolution výrobkoch- jedny z najlacnejších a zároveň najkvalitnejších, sama som ich otestovala a naozaj odporúčam).

Myslím, že do nejakého takého „normálneho“ líčenia som sa dostala až na vysokej, kedy som začala trošku sledovať rôzne youtube návody, kupovať babské časopisy, spoznávať lepšiu kozmetiku a hlavne keď som začala rešpektovať môj odtieň pleti, moju farbu očí, vlasov a k tomu dotvárať make-up, ktorý sa mi hodí.

Študijný pobyt a následná prax ma zaviala do Slovinska, kde už 2 roky žijem a pred pár mesiacmi sa mi podarilo vymeniť nezáživnú prácu v kancelárii za „dream job“ pre PINK PANDA. Najskôr som bola ich verná zákazníčka a keď som sa dopočula, že by radi rozšírili e-shop aj na Slovensko a do Českej republiky, nepretáčali sa mi pred očami peniaze ale hromadaaa super líčidiel.  Aj preto som sa rozhodla mojim terajším „šéfom“ napísať a netrvalo dlho a dohodli sme sa. Najlepšie okrem toho, že máme k dispozícii kopu šminiek, je, že v našom týme nepracujeme primárne pre peniaze (aj keď ich samozrejme potrebuje lebo bohužiaľ, z líčidiel sa nenajeme :) ) ale pracujeme pre vás, naše zákazníčky. Je pre nás potešením získavať nové značky, nové výrobky za super ceny, prinášať vám nové video tutoriály, ktoré vám pomôžu s líčením, je pre nás potešenie, že ste spokojné a že vám zlepšíme čo i len jeden deň. 

Dúfam,Moje obľúbené motto na koniec, ktoré sa mi zatiaľ vždy osvedčilo- Keď sa chce, všetko sa dá. 

Vždy tu pre teba, 
Jana z PINK PANDA ;)

22. 09. 2017