Viac ako 45000 priateľov sa k nám už
pridalo na Facebooku!
Jana vždy rada
pomôže a poradí ;)
Môj košík
je ešte prázdny a smutný :(
Prečo budeš PinkPanda.sk
44-denná absolútna
garancia spokojnosti »
Pravdepodobne sme jedna z mála firiem na Slovensku, ktorej môžeš vrátiť aj použitý výrobok. Oveľa viac pre nás znamená spokojná zákazníčka ako diera v účtoch ☺

Máš až 44 dní na vrátenie produktu, s ktorým nebudeš spokojná.
Dnes objednáš,
zajtra dostaneš! »
Dnes objednáš, zajtra dostaneš!
Ak objednáš do 16h, bude balíček u teba už zajtra, 22.1.2017 v dopoludňajších hodinách.
Ani jeden výrobok nie je
testovaný na zvieratách »
Ani jeden výrobok v našom internetovom obchode nie je testovaný na zvieratách. Je to náš sľub a aj do budúcnosti budeme vyberať len také výrobky, ktoré neboli testované na nevinných tvoroch. Tohto sľubu sa naozaj striktne držíme, takže u nás môžeš nakupovať bez zlého svedomia ☺
Super bezplatné
triky a návody »
Už NIKDY viac nebudeš riešiť, ako s pomocou líčidiel zo seba urobíš krásku večera.
Denne uverejňujeme nové tutoriály a rady, takže na PinkPanda.sk robíme všetko pre tvoju krásu =)
Pozri si video tutoriály »

Klikni a prezri si ich:

1) Absolútna 44-denná garancia.2) Výlučne kvalitné a originálne výrobky.3) Bez testovania na zvieratách. 4) Bezplatné návody a rady. 5) Jednoduchý nákup a platba. 6) Bez prázdnej peňaženky

Absolútna 44-denná garancia

Sme natoľko presvedčení o kvalite našich výrobkov, že si dovolíme sľúbiť ti nasledovné: ak s ktorýmkoľvek výrobkom z nášho internetového obchodu nie si úplne, 100% spokojná, potom ho môžeš vrátiť a my ti vrátime peniaze.

S nami naozaj nemáš čo stratiť. Ak sa ti náhodou stane, že s výrobkom nie si spokojná, alebo proste to nie je to, čo si si predstavovala, potom ho jednoducho vrátiš a my ti samozrejme vrátime peniaze.

Ako to presne funguje? Jednoducho. Na mail nám napíšeš s čím si nebola spokojná a napíšeš nám tvoje údaje. V priebehu 10 dní ti pošleme peniaze. Máš až 14 dní na to, aby si vyskúšala výrobok a ak sa ti v tom období nebude páčiť nám jednoducho dáš vedieť. Potom máš až 30 dní, aby si výrobok vrátila. Spolu teda 44 dní!

Výlučne kvalitné a originálne výrobky

U nás všetky výrobky dostaneme priamo od značiek alebo oficiálnych zástupcov značiek. 

V poslednom čase sa objavuje čím viac internetových obchodov, ktoré výrobky nedostávajú od oficiálnych obchodných zástupcov značiek. Zaobstarajú ich na trhu, kde nie je garancie, že výrobok je originál. Pri nás si v bezpečí, všetky produkty máme priamo od značiek alebo zástupcov, takže kvalita je zaručená.

Bez testovania na zvieratách

U nás vždy dostaneš len líčidlá, ktoré neboli testované na zvieratách. A je úplne jedno, či je to riasenka, púder, krém alebo lak na nechty.

Sme si vedomí, že stále existujú veľké kozmetické domy, ktoré testujú svoje výrobky na zvieratách. A skoro každý deň obdržíme veľa návrhov na nové značky, ktoré by sme mohli mať na našich stránkach. Asi by sme možno mohli mať kancelárie niekde na Maledivách, ale nemáme. Prečo? Jednoducho všetky značky, ktoré testujú výrobky na zvieratách striktne odmietame. Na našich stránkach preto môžeš nakupovať bez zlého svedomia.

Bezplatné návody a rady

Ušetri peniaze za drahé kurzy líčenie. My ti pomáhame a zadarmo radíme ako sa nestratiť na ceste spoznávania líčidiel.

Náš pracovný čas je od 9:00 do 15:00. Ale väčšinou aj tak pracujeme dlhšie, takže ak je treba, kludne napíš a pomôžeme ti hneď ako to bude možné. :)

Jednoduchý nákup a platba

Po odoslaní objednávky môžeš byť úplne kľudná, pretože najskôr dostaneš potvrdenie o prevzatí tvojej objednávky a hlavne preto, že u nás nakupuješ bez rizika, pretože platíš až pánovi poštárovi alebo poštárke :) Takže no stress :)

Bez prázdnej peňaženky

Nechajme nech tvoja peňaženka chudne nejak inak ako nakupovaním na PinkPanda.sk. Naozaj sa veľmi snažíme, aby sme ti mohli ponúknuť kvalitné výrobky za výhodné ceny.

U nás sú ceny až neuveriteľné a niekedy dostávame otázky, či ceny sú naozaj také ako uvádzame a či sme sa náhodou nepomýlili. Ale pozor, aby si si nemyslela, že sú to nejaké nekvalitné výrobky. Práve naopak.

Vždy nám môžeš zavolať:
NAJHĽADANEJŠIE VÝROBKY
PINKPANDA.SK V ČÍSLACH
Poslali sme už
349958 balíčkov
Staň sa tiež
jednou z mnohých
spokojných zákazníčok.
Optin Architect