Moje sľubyKlikni a prezri si ich:

1) Výlučne kvalitné a originálne výrobky.
2) Bez testovania na zvieratách.
3) Bezplatné návody a rady.
4) Jednoduchý nákup a platba.
5) Bez prázdnej peňaženky

Výlučne kvalitné a originálne výrobky

U nás všetky výrobky dostaneme priamo od značiek alebo oficiálnych zástupcov značiek. 

V poslednom čase sa objavuje čím viac internetových obchodov, ktoré výrobky nedostávajú od oficiálnych obchodných zástupcov značiek. Zaobstarajú ich na trhu, kde nie je garancie, že výrobok je originál. Pri nás si v bezpečí, všetky produkty máme priamo od značiek alebo zástupcov, takže kvalita je zaručená.

Bez testovania na zvieratách

U nás vždy dostaneš len líčidlá, ktoré neboli testované na zvieratách. A je úplne jedno, či je to riasenka, púder, krém alebo lak na nechty.

Sme si vedomí, že stále existujú veľké kozmetické domy, ktoré testujú svoje výrobky na zvieratách. A skoro každý deň obdržíme veľa návrhov na nové značky, ktoré by sme mohli mať na našich stránkach. Asi by sme možno mohli mať kancelárie niekde na Maledivách, ale nemáme. Prečo? Jednoducho všetky značky, ktoré testujú výrobky na zvieratách striktne odmietame. Na našich stránkach preto môžeš nakupovať bez zlého svedomia.

Bezplatné návody a rady

Ušetri peniaze za drahé kurzy líčenie. My ti pomáhame a zadarmo radíme ako sa nestratiť na ceste spoznávania líčidiel.
Náš pracovný čas je od 9:00 do 15:00. Ale väčšinou aj tak pracujeme dlhšie, takže ak je treba, kludne napíš a pomôžeme ti hneď ako to bude možné. :)


Jednoduchý nákup a platba

Po odoslaní objednávky môžeš byť úplne kľudná, pretože najskôr dostaneš potvrdenie o prevzatí tvojej objednávky a hlavne preto, že u nás nakupuješ bez rizika, pretože platíš až pánovi poštárovi alebo poštárke :) Takže no stress :)


Bez prázdnej peňaženky

Nechajme nech tvoja peňaženka chudne nejak inak ako nakupovaním na PINK PANDA. Naozaj sa veľmi snažíme, aby sme ti mohli ponúknuť kvalitné výrobky za výhodné ceny.

U nás sú ceny až neuveriteľné a niekedy dostávame otázky, či ceny sú naozaj také ako uvádzame a či sme sa náhodou nepomýlili. Ale pozor, aby si si nemyslela, že sú to nejaké nekvalitné výrobky. Práve naopak.

09. 07. 2019