Viac ako 45000 priateľov sa k nám už
pridalo na Facebooku!
Jana vždy rada
pomôže a poradí ;)
Môj košík
je ešte prázdny a smutný :(
Prečo budeš PinkPanda.sk
44-denná absolútna
garancia spokojnosti »
Pravdepodobne sme jedna z mála firiem na Slovensku, ktorej môžeš vrátiť aj použitý výrobok. Oveľa viac pre nás znamená spokojná zákazníčka ako diera v účtoch ☺

Máš až 44 dní na vrátenie produktu, s ktorým nebudeš spokojná.
Dnes objednáš,
zajtra dostaneš! »
Dnes objednáš, zajtra dostaneš!
Ak objednáš do 16h, bude balíček u teba už zajtra, 21.1.2017 v dopoludňajších hodinách.
Ani jeden výrobok nie je
testovaný na zvieratách »
Ani jeden výrobok v našom internetovom obchode nie je testovaný na zvieratách. Je to náš sľub a aj do budúcnosti budeme vyberať len také výrobky, ktoré neboli testované na nevinných tvoroch. Tohto sľubu sa naozaj striktne držíme, takže u nás môžeš nakupovať bez zlého svedomia ☺
Super bezplatné
triky a návody »
Už NIKDY viac nebudeš riešiť, ako s pomocou líčidiel zo seba urobíš krásku večera.
Denne uverejňujeme nové tutoriály a rady, takže na PinkPanda.sk robíme všetko pre tvoju krásu =)
Pozri si video tutoriály »

5 chýb pri používaní maskary

Používaš ju skoro každý deň. :) Nájdeš sa ale v niektorej z chýb, ktoré často robíme pri používaní maskary?

Dbaj na zdravie rias

Dávaš pozor, aby si pred spaním maskaru dôkladne odlíčila? Zvyšky maskary spôsobujú vysúšanie rias a tvorbu nepríjemných baktérií, takže sa večer odlíč. :) Pokiaľ tvoj odličovač nie je dosť dobrý, vyskúšaj Amie Bright Eyes odličovač, ktorý odlíči očný make-up, alebo Amie Radiant Dawn na čistenie pleti, ktorý odstráni všetky líčidlá.

Zabráň rýchlemu vysušeniu maskary

Je to úplne jednoduché - pred použitím s kefkou maskary nikdy "nepumpuj". Veď vieš, väčšina z nás má taký zvyk, že kefku najskôr párkrát vyberie a späť zasunie. To je presne to, čo najviac vysušuje maskaru, pretože tým do maskary vháňaš vzduch. Namiesto toho radšej maskarou pootáčaj, tým na ňu rovnomerne nanesieš produkt. :)

Idú ti už na nervy hrudky?

Potom si vyber maskaru s hustými štetinami alebo maskaru s plastovou kefkou, napríklad The Balm Tall, Dark and Handsome. Výborná je tiež nová Makeup Revolution Amazing Length maskara. Maskaru nanášaj jemným ťahom zľava doprava a zaberieš pri tom všetky riasy. 

Doba použiteľnosti?

Po tom, ako maskaru otvoríš a každodenne ju používaš sa väčšinou vysuší po 3 mesiacoch. Každopádne ju ale musíš vymeniť po 6 mesiacoch používania, aby si zabránila možnému výskytu baktérií. Aby si vedela, kedy si maskaru otvorila, môžeš si na jej obal napísať dátum. 

Rozčeš si mihalnice

Po tom, čo maskaru nanesieš a uschne použi ešte kefku na mihalnice, ktorú nájdeš v Eco Tools sade štetcov - Touch Up, v sade Eco Tools sade štetcov - Bamboo 6 Piece a v BH sadách 12 štetcov PinkClassic alebo Berry. Kefka rozčeše mihalnice, oddelí ich, a získajú tak objem a to všetko bez hrudiek.

Použité boli nasledujúce výrobky:
Prezri si aj druhé články:
Vždy nám môžeš zavolať:
NAJHĽADANEJŠIE VÝROBKY
PINKPANDA.SK V ČÍSLACH
Poslali sme už
348944 balíčkov
Staň sa tiež
jednou z mnohých
spokojných zákazníčok.
Optin Architect