Môj košík je ešte prázdny a smutný :(
 • Prečo budeš PINK PANDA? PINK PANDA?

 • 28-denná absolútna
  garancia spokojnosti
  #
 • Ani jeden výrobok v našom internetovom
  obchode nie je testovaný na zvieratách.
  #
 • Super bezplatné
  triky a návody
  #

5 chýb pri používaní maskary

Používaš ju skoro každý deň. :) Nájdeš sa ale v niektorej z chýb, ktoré často robíme pri používaní maskary?

Dbaj na zdravie rias

Dávaš pozor, aby si pred spaním maskaru dôkladne odlíčila? Zvyšky maskary spôsobujú vysúšanie rias a tvorbu nepríjemných baktérií, takže sa večer odlíč. :) Pokiaľ tvoj odličovač nie je dosť dobrý, vyskúšaj Amie Bright Eyes odličovač, ktorý odlíči očný make-up, alebo Amie Radiant Dawn na čistenie pleti, ktorý odstráni všetky líčidlá.

Zabráň rýchlemu vysušeniu maskary

Je to úplne jednoduché - pred použitím s kefkou maskary nikdy "nepumpuj". Veď vieš, väčšina z nás má taký zvyk, že kefku najskôr párkrát vyberie a späť zasunie. To je presne to, čo najviac vysušuje maskaru, pretože tým do maskary vháňaš vzduch. Namiesto toho radšej maskarou pootáčaj, tým na ňu rovnomerne nanesieš produkt. :)

Idú ti už na nervy hrudky?

Potom si vyber maskaru s hustými štetinami alebo maskaru s plastovou kefkou, napríklad The Balm Tall, Dark and Handsome. Výborná je tiež nová Makeup Revolution Amazing Length maskara. Maskaru nanášaj jemným ťahom zľava doprava a zaberieš pri tom všetky riasy. 

Doba použiteľnosti?

Po tom, ako maskaru otvoríš a každodenne ju používaš sa väčšinou vysuší po 3 mesiacoch. Každopádne ju ale musíš vymeniť po 6 mesiacoch používania, aby si zabránila možnému výskytu baktérií. Aby si vedela, kedy si maskaru otvorila, môžeš si na jej obal napísať dátum. 

Rozčeš si mihalnice

Po tom, čo maskaru nanesieš a uschne použi ešte kefku na mihalnice, ktorú nájdeš v Eco Tools sade štetcov - Touch Up, v sade Eco Tools sade štetcov - Bamboo 6 Piece a v BH sadách 12 štetcov PinkClassic alebo Berry. Kefka rozčeše mihalnice, oddelí ich, a získajú tak objem a to všetko bez hrudiek.

29. 02. 2016