Môj košík je ešte prázdny a smutný :(
 • Prečo budeš PINK PANDA? PINK PANDA?

 • 28-denná absolútna
  garancia spokojnosti
  #
 • Ani jeden výrobok v našom internetovom
  obchode nie je testovaný na zvieratách.
  #
 • Super bezplatné
  triky a návody
  #

Rozmaznávaj sa každý deň

Kedy si si naposledy niečo dopriala? Nehovoríme, ale o drahých darčekoch... Je dôležité, aby si každý deň urobila pre seba aspoň jednu maličkosť, po ktorej sa budeš cítiť lepšie.

Pozri sa, s akými maličkosťami sa môžeš cítiť lepšie.

Zdroj: FreeDigitalPhotos

#1 Ráno začni s – uhorkou!

Pre super ranné osvieženie (ak máš čas) si narež pár tenkých plátkov uhorky. Plátky umiestni po celej tvári a hlavne nezabudni na oči. Je to super trik na zbavenie sa ranných kruhov pod očami. A prečo zrovna uhorka? Uhorka je bohatý zdroj antioxidantov a je vhodná pre všetky typy pleti. Uhorkovú masku nechaj na pleti 15 minút.

#2 Priprav si smoothie.

Či už ide o trend, alebo nie, smoothie sú naozaj super. Prostredníctvom smoothie rýchlo a jednoducho do tela dostaneš vitamíny a minerály a telo sa ráno cíti oveľa ľahšie. Čo je najlepšie, smoothie môžeš pripraviť doslova na tisíce rôznych spôsobov a fantázii sa medze nekladú. :) Aká je tvoj najobľúbenejšia kombinácia?

#3 Nezabudni na čokoládu.

Kto by nemal rád čokoládu! Priznaj sa! :) Aj keď čokoládu máme asi všetci radi, netreba to s ňou preháňať.Najlepšie je dopriať si čokoládu, keď sa nám niečo podarí a chceme sa odmeniť. Ako zdravšiu verziu odporúčame tmavú kvalitnú čokoládu, ktorá obsahuje menej tuku a viac antioxidantov.

#4 Raz denne sa vzdaj zlozvyku.

Skoro každý máme nejaký zlozvyk: veľa kávy, cigarety, hryzenie nechtov... Zdraviu škodlivé zlozvyky samozrejme nie sú dobré pre naše celkové cítenie, preto skús aspoň raz denne vymeniť zlozvyk za niečo iné. Namiesto kávy skús vypiť zelený čaj, namiesto cigarety skús dychové cvičenie, alebo rýchlu prechádzku. :)Možnosti je veľa - sprav niečo pre svoje zdravie.

#5 Pred spaním si dopraj kúpeľ.

Po dlhom a náročnom dni nie je nič lepšie a uvoľňujúce ako dopriať si horúci kúpeľ. Namiesto sedenia pred počítačom alebo televíziou, skús ísť najskôr na príjemnú prechádzku a deň zakonči s kúpeľom. Na uvoľnenie odporúčame pridať soľ alebo penu do kúpeľa s vôňou levandule, ktorá má výborné ukludňujúce účinky. 

22. 02. 2016