Skutočným vinníkom starnutia pleti a vrások je skrytý nedostatok ceramidov

Ide o mimoriadne dôležitú molekulu, ktorá tvorí až 50 % vonkajšej vrstvy našej pokožky.

Do 30. roku života teda strácame až 40 % ceramidov.

DDo 40. roku života strácame až 60 % ceramidov.

Bohužiaľ, väčšina ľudí si to ani neuvedomuje. Preto hľadajú riešenia proti rýchlemu starnutiu pleti na úplne nesprávnych miestach.

Vyhadzujú peniaze na drahé krémy, ktoré fungujú len povrchne, no nikdy neriešia zdroj problému.
Ceramidy plnia nielen „skrášľovaciu“ funkciu, ale aj ochrannú

Najdôležitejšou úlohou ceramidov je spájať kožné bunky ako druh lepidla.

To udržuje povrch pokožky vláčny, hladký, napnutý, nepoškodený a hydratovaný, pretože zabraňuje strate vody z pokožky a zároveň chráni pokožku pred vnikaním škodlivých vonkajších agresorov (nečistôt).
POZOR: Ak nezasiahneš okamžite, hladina ceramidov v pokožke bude naďalej prudko klesať...

Dôsledky však budú čoraz viditeľnejšie.
Dostatočná hladina ceramidov
 • Pevná, hladká a mladistvá pokožka
 • Hydratovaná a žiarivá pleť
 • Pevná a elastická pokožka
Nedostatok ceramidov
 • Vrásky a starnúca pokožka
 • Suchá a matná pokožka
 • Mdlá pokožka, ktorá už nie je pružná
Vedci objavili spôsob, ako efektívne nahradiť ceramidy a následne omladiť pokožku

Odpoveď je jednoduchá: Ceramidy sa musia prehltnúť.

Len tak prejdú krvným obehom do najhlbších vrstiev našej pokožky. A potom pomaly preniknú do najvrchnejšej vrstvy. Dostanú sa tak do všetkých vrstiev pokožky.

Čo nie je prípad pleťových ceramidových krémov, ktoré pôsobia len povrchovo.
Pre dosiahnutie omladzujúcich účinkov je potrebné ceramidy konzumovať v správnej forme a dávke
Pre dosiahnutie omladzujúcich účinkov je potrebné ceramidy konzumovať v správnej forme a dávke
ByMAYA Ceramides je doplnok stravy v spreji u ktorého je klinicky dokázané, že omladí pokožku už za 15 dní.

byMaya Ceramides

Pre mladistvú pleť aj po 30 rokoch
4.9 - na základe 127 hodnotení
 • Produkt redukuje výskyt vrások.
 • Zvyšuje elasticitu pokožky, vyhladzuje a napína pokožku.
 • Hlboko hydratuje pokožku a zabraňuje strate vody.
 • Posilňuje kožnú bariéru, čím chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi.
 • Obsahuje zdravé zložky bez vedľajších účinkov.
 • Produkt zaručene funguje – alebo je tvoj ZADARMO!
Objednaj teraz!
Aktuálna dostupnosť: Limitované zásoby
Riziko vypredania zásob: Vysoké

Vyber si svoj balíček

1x byMAYA Ceramides
25-dňová zásoba
27,99 € / za produkt
Úspory 2 €
7 %
Spolu: 27,99 € 29,99 €
Objednaj teraz!
Najobľúbenejší výber
2x byMAYA Ceramides
50-dňová zásoba
22,99 € / za produkt
Úspory 13,99 €
23 %
Spolu: 45,99 € 59,98 €
Objednaj teraz!
Najväčšie úspory
3x byMAYA Ceramides
75-dňová zásoba
19,99 € / za produkt
Úspory 29,98 €
33 %
Spolu: 59,99 € 89,97 €
Objednaj teraz!
Najväčšie úspory

byMAYA 100-dňová záruka vrátenia peňazí

Pretože 100% verím produktu byMAYA Ceramides, ponúkam vám 100-dňovú záruku vrátenia peňazí. Čo to znamená? Ak počas prvých 100 dní po použití byMAYA Ceramides nezaznamenáte žiadne viditeľné výsledky, jednoducho mi vráťte prázdny obal a ja vám vrátim celú kúpnu cenu - do posledného centu.
Maya, zakladateľ byMAYA
100% Bezpečné nakupovanie

Prečo sú používatelia nadšení z byMAYA Ceramides?

4.9 - na základe 127 hodnotení
byMAYA Ceramides je prvý produkt, ktorý moju pleť viditeľne omladil. Vyskúšala som nespočetné množstvo omladzujúcich krémov, ktoré sľubovali veľa. Potom som však bola vždy sklamaná. Vyhodila som peniaze na hlúposti. S byMAYA Ceramides som si po niečo vyše 2 týždňoch všimla, že moje pleť je tonizovanejšia, žiarivejšia a vrásky menej viditeľné.Po pár mesiacoch užívania sa ma kolegovia začali pýtať, či som išla na nejakú omladzovaciu procedúru.Hihi, evidentne je tam naozaj viditeľný rozdiel. Dávam hodnotenie 10/10!”
Mária, 56 rokov
Spokojný zákazník
Posledné dva roky som na tvári videla nové vrásky prakticky každý týždeň. Pribúdali doslova ako huby po daždi. Mala som pocit, že moja pleť veľmi rýchlo starne a to ma, priznám sa, veľmi, veľmi trápilo. Takže až tak, že som uvažovala aj o botoxe, no stále som sa príliš obávala možných negatívnych dôsledkov... Pred 4 mesiacmi som našťastie našla byMAYA Ceramides. Produkt ich samozrejme nezmazal, ale zjemnil natoľko, že už ma netrápia. Najlepšie na tom všetkom je, že som si už nejaký čas nevšimla žiadne nové vrásky. Takže ich budem brať ďalej.
Soňa, 48 rokov
Spokojný zákazník

Prečo sú ceramidy byMAYA lepšie ako iné ceramidy na trhu so svojím inovatívnym zložením?

Ceramosides™

Ceramosides ™ je patentovaný extrakt zo semien pšenice a prírodný zdroj ceramidov. Ide o čistý extrakt, z ktorého boli odstránené alergény a lepok. Preto ho môžu konzumovať aj alergici a tí, ktorí sa vyhýbajú lepku.

Bolo klinicky dokázané, že konzumácia Ceramosides™ pomáha zlepšiť hydratáciu pokožky, pružnosť a redukuje vrásky. V dôsledku toho je pleť tonizovanejšia, hladšia, žiarivejšia, hydratovaná a mladistvejšia. Prvé účinky sú viditeľné už po 15 dňoch a plné účinky sa dostavia po 2 mesiacoch každodenného používania.

Odporúčaná denná dávka byMAYA Ceramides pokrýva rovnaké množstvo Ceramosides™ (30 mg), aké sa použilo v klinickej štúdii.

Vedci sa tiež domnievajú, že konzumácia ceramidov podporuje aj tvorbu kolagénu. Ako už určite viete, kolagén je dôležitým stavebným kameňom nášho tela.

Postarajte sa o pevné nechty a vlasy, zdravé zuby, pružné chrupavky a pevné kosti. Kolagén v kožných bunkách zároveň podporuje štruktúru pokožky a udržuje ju pevnú, elastickú, hladkú a žiarivú.

Q10Vital®

Koenzým Q10 (Koenzým Q10) alebo koenzým mladosti prispieva ku krajšej, hladšej a pevnejšej pokožke. Ide o molekulu, ktorá je prirodzene prítomná v každej bunke nášho tela a má niekoľko dôležitých funkcií.

Žiaľ, rokmi nám začína chýbať a nahradiť ho môžeme len pridávaním vo forme doplnkov stravy. Problém nastáva preto, že väčšina týchto doplnkov využíva v tukoch rozpustnú formu koenzýmu, ktorý sa bohužiaľ veľmi zle vstrebáva do našich buniek.

Preto sme do našej formulácie zaradili Q10Vital®, špeciálnu vo vode rozpustnú formu koenzýmu Q10, ktorá má 4-krát lepšiu biologickú dostupnosť v porovnaní s konvenčným Q10. Čo zase znamená výrazne lepšie vstrebávanie a účinky, ako v tele, tak aj v pokožke.

Vitamín C a vitamín E.

Toto sú 2 mimoriadne silné antioxidanty a strážcovia našej pokožky. Spoločne bojujú proti škodlivým voľným radikálom (cigaretový dym, znečistené ovzdušie a ultrafialové žiarenie zo slnka), ktoré spôsobujú oxidačný stres.

To sa prejavuje ako mdlý a unavený vzhľad pokožky a predčasné starnutie pokožky. Vitamín C a vitamín E svojou ochrannou funkciou pomáhajú spomaľovať prejavy viditeľných známok biologického starnutia.

Zároveň je vitamín C nevyhnutný pre tvorbu kolagénu v pokožke, ktorého mimoriadne dôležitá funkcia už bola popísaná vyššie.

BIOTIN


Tiež známy ako vitamín H alebo dokonca vitamín krásy pre pokožku, vlasy a nechty. Tie obsahujú veľa síry, ktorá sa musí preniesť do ich buniek. A biotín sa ponúka ako výborný „doručovateľ“. Pomáha zlepšiť lesk, objem a hustotu vlasov, spevniť nechty a urýchliť ich rast, zlepšiť hydratáciu, hladkosť a vzhľad pokožky.
byMAYA Ceramides pre ženu, ktorá chce opäť vyzerať a cítiť sa mlado

Použitie

Pred použitím dobre pretrepte. Pri prvom použití stlačte pumpičku 3-krát, aby fungoval. Nastriekajte priamo do úst. Po použití sprej utrite. Odporúčaná denná dávka sú 4 vstreky. Produkt môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa.

Účinky

Bolo klinicky preukázané, že konzumácia Ceramosides™ redukuje vrásky a zlepšuje hydratáciu a elasticitu pokožky. Prvé účinky sú viditeľné už po 15 dňoch a plné účinky sa dostavia po 2 mesiacoch každodenného používania. Pre udržanie výsledkov odporúčame používať prípravok pravidelne aj po 2 mesiacoch. Denná dávka byMAYA Ceramides pokrýva rovnaké množstvo Ceramosides™ (30 mg), aké sa použilo v klinickej štúdii.

Skladovanie

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

Balenie

Fľaša s 45 ml produktu. 1 fľaša vystačí na 25 dní.

Čo tvorí inovatívne zloženie byMAYA Ceramides?

Často kladené otázky a odpovede

Čo presne je produkt byMAYA Ceramides?
+
byMAYA Ceramides je inovatívny výživový doplnok s patentovanou aktívnou zložkou Ceramosides™, u ktorej bolo klinicky preukázané, že znižuje výskyt vrások a zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.

Prvý účinok je viditeľný po 15 dňoch každodenného používania. Úplný účinok sa prejaví po 2 mesiacoch každodenného používania. Preto pre dlhodobé udržanie výsledkov odporúčame používať prípravok každý deň aj po 2 mesiacoch.

Denná dávka byMAYA Ceramides pokrýva rovnaké množstvo Ceramosides™ (30 mg), aké sa použilo v klinickej štúdii.

Okrem Ceramosides™ obsahuje produkt 4 aktívne zložky, ktoré prispievajú k zdravej, krásnej a mladistvej pokožke: koenzým Q10Vital®, vitamíny C a E a biotín.

Je to skutočne jedinečná zmes účinných zložiek, ktoré v súčasnosti neexistujú u žiadneho iného poskytovateľa na trhu.

Tak sa poponáhľaj a využi exkluzívnu ponuku. Vzhľadom na vysoký dopyt zásoby rýchlo klesajú.
Ako funguje doplnok stravy byMAYA Ceramides?
+
byMAYA Ceramidy omladzuje pokožku zvnútra. Čo to presne znamená?

Pri požití ceramidov vo forme doplnku stravy sa dostávajú do krvného obehu. Potom sú absorbované a umiestnené vo vnútorných vrstvách pokožky.

Z vnútorných vrstiev kože prenikajú smerom von do vonkajších vrstiev. Pôsobia teda zvnútra von a zasahujú do všetkých vrstiev pokožky. Hydratujú, vyhladzujú a omladzujú pokožku.

Na trhu sú aj (zvyčajne veľmi drahé) ceramidové krémy na tvár. Bohužiaľ, ich hlavnou nevýhodou je, že pôsobia len povrchovo a neprenikajú hlbšie do pokožky.
Musím produkt užívať dlhodobo?
+
Klinická štúdia preukázala prvé omladzujúce účinky Ceramosides™ už po 15 dňoch a plný účinok sa prejavil po 2 mesiacoch každodenného používania.

Čím dlhšie si teda produkt užívate, tým dlhšie si budete môcť užívať jeho omladzujúce účinky.
Ako mám používať byMAYA Ceramides?
+
Jednoducho si raz denne nastriekajte do úst 4 vstreky byMAYA Ceramides.

Produkt môžete použiť kedykoľvek počas dňa, ktorý vám vyhovuje.

Pred použitím však nezabudnite fľaštičku pretrepať.
Môžem užívať byMAYA Ceramides spolu s inými doplnkami stravy?
+
Áno, užívanie byMAYA Ceramides je bezpečné, aj keď užívate iné doplnky stravy.
Sú byMAYA Ceramidy vhodné pre všetky typy pleti?
+
Áno, produkt si môžeš vychutnať bez ohľadu na to, aký typ pleti máš – mastnú, zmiešanú alebo suchú
Je produkt vyrobený v Európe?
+
Áno, výrobok je vyrobený v Európe.

Vyrába ho spoločnosť, ktorá funguje v súlade s normami ISO 9001: 2008 a medzinárodne zavedenými normami správnej výrobnej praxe (GMP).

Preto má produkt byMAYA Ceramides osvedčenú kvalitu a bezpečné používanie.
Vrátite mi peniaze, ak mi váš produkt nebude na mojej pleti fungovať?
+
Hoci klinická štúdia preukázala omladzujúce účinky Ceramosides™, hlavnej aktívnej zložky byMAYA Ceramides, sme si vedomí toho, že každé telo je jedinečné.

To, čo fungovalo pri tebe, nemusí priniesť rovnaké výsledky pre niekoho iného.

Dobrou správou však je, že ak nebudú dosiahnuté omladzujúce výsledky, ktoré si praješ, nezaplatíš ani cent.

Chcem, aby si produkt testovala 100 dní a sledovala výsledky. A ak o tom nebudeš na 100% presvedčená, investíciu ti vrátime – aj keď si už spotrebovala celý obsah produktu.

To znamená, že dnes máš možnosť vyskúšať túto vzorku zadarmo! Ak chceš vyskúšať byMAYA Ceramides na 100 dní bez rizika, vyber si balíček, ktorý ti najviac vyhovuje.

Ak chceš z akéhokoľvek dôvodu kedykoľvek počas 100-dňovej „skúšky“ vrátiť peniaze, jednoducho kontaktuj našu zákaznícku podporu. Kontakt je na faktúre.

Tvoja spokojnosť pre nás znamená všetko a integrita je jednou zo základných hodnôt byMAYA.

Objednaj si teraz od

byMAYA Ceramides a ušetri!

Objednaj si teraz od MAYA Ceramides a ušetri!

ByMAYA Ceramides je inovatívny výživový doplnok, u ktorého bolo klinicky preukázané, že s patentovanou aktívnou zložkou Ceramosides ™ znižuje výskyt vrások a zlepšuje hydratáciu a elasticitu pokožky.

Prvý účinok je viditeľný po 15 dňoch. Plný účinok sa dostaví po 2 mesiacoch každodenného používania.

Bohužiaľ, hodnota prirodzene sa vyskytujúcich ceramidov v našej pokožke vekom prudko klesá.

Preto pre dlhodobé udržanie výsledkov odporúčame používať prípravok každý deň aj po 2 mesiacoch.

Produkt je vhodný pre všetky typy pleti, je vegánsky a bezlepkový, bez umelých prísad, aróm a cukrov.

Objednaj teraz!
Viac ako 127 päťhviezdičkových recenzií!

byMAYA Ceramides je európsky produkt vyrobený podľa najvyšších výrobných štandardov.

Vyrába ho spoločnosť, ktorá funguje v súlade s normami ISO 9001: 2008 a medzinárodne stanovenými normami správnej výrobnej praxe (GMP), vďaka čomu je výrobok osvedčenej kvality a bezpečný na používanie.