Viac ako 45000 priateľov sa k nám už
pridalo na Facebooku!
Jana vždy rada
pomôže a poradí ;)
Môj košík
je ešte prázdny a smutný :(
Prečo budeš PinkPanda.sk
44-denná absolútna
garancia spokojnosti »
Pravdepodobne sme jedna z mála firiem na Slovensku, ktorej môžeš vrátiť aj použitý výrobok. Oveľa viac pre nás znamená spokojná zákazníčka ako diera v účtoch ☺

Máš až 44 dní na vrátenie produktu, s ktorým nebudeš spokojná.
Dnes objednáš,
zajtra dostaneš! »
Dnes objednáš, zajtra dostaneš!
Ak objednáš do 16h, bude balíček u teba už zajtra, 21.1.2017 v dopoludňajších hodinách.
Ani jeden výrobok nie je
testovaný na zvieratách »
Ani jeden výrobok v našom internetovom obchode nie je testovaný na zvieratách. Je to náš sľub a aj do budúcnosti budeme vyberať len také výrobky, ktoré neboli testované na nevinných tvoroch. Tohto sľubu sa naozaj striktne držíme, takže u nás môžeš nakupovať bez zlého svedomia ☺
Super bezplatné
triky a návody »
Už NIKDY viac nebudeš riešiť, ako s pomocou líčidiel zo seba urobíš krásku večera.
Denne uverejňujeme nové tutoriály a rady, takže na PinkPanda.sk robíme všetko pre tvoju krásu =)
Pozri si video tutoriály »

NOVINKA! Vždy si si priala mať krásne plné pery?

Vždy si si priala mať krásne plné pery a nie si zrovna zástanca operácií a chirurgických zásahov? Potom máme pre teba riešenie - pomôcku Fullips!

Fullips je pomôcka k dočasnému zväčšovanie pier
S týmto výrobkom dosiahneš dočasný vzhľad plnších pier - bez chemikálií, bez kozmetických zásahov, bez operáciám. Znie to zaujímavo, čo myslíš? :)

Iba v 5 jednoduchých krokoch dosiahnete plnšie pery

Fullips je pomôcka, s ktorou dosiahneš dočasne plnšie a väčšie pery. Na rozdiel od operácií a injekcií je výsledok s Fullips len dočasný - tak ako nalíčenie s rúžom. :) Účinok sa pri každej žene líši, podľa tvaru a veľkosti pier.

Ktorý fullips by som mala vybrať?

Fullips je v troch veľkostiach, je na tebe, ktorý si vyberieš, ale mala by si rešpektovať veľkosť tvojich pier a účinok, ktorého chceš dosiahnuť. :)

1. Fullips pomôcka k plnejším perám - Large Round (veľký okrúhly)

Large Round je najväčší rozmer, ktorý Fullips ponúka. Výborne sa hodí ku zväčšovaniu väčších a širších pier. Výborne uchopí a zväčší hornú aj dolnú pera.

2. Fullips pomôcka k plnejším perám - Medium Oval (stredne veľký oválny)

Medium Oval je stredný rozmer a môže sa používať vertikálne a aj horizontálne. Výborne sa hodí ku zväčšovaniu úzkych a menších pier.

3. Fullips pomôcka k plnějším perám - Small Oval (malý oválny)

Small Oval je najmenší rozmer, ktorý Fullips ponúka. Výborne sa hodí ak si praješ zväčšiť len určitú časti tvojich pier. Pretože je menší, nevytvorí také veľké zväčšenie na celých perách.

Ako se fullips používá? 

1. Najskôr svoj fullips dobre očisti s vlažnou vodou a trochou mydla, perám dopraj jemný peeling, aby boli čím jemnejšie.

2. Pery navlhči s vodou alebo balzamom, aby bolo použitie čím najjednoduchšie a výsledok čím lepší.3. Fullips prilož na pery a začni sať vzduch z neho von. Pokračuj, kým sa nevytvorí vákuum - tak, aby fullips držal na perách. 4. Teraz dovoľ tvojim perám, aby sa uvoľnili. Pocítiš jemný tlak a ťahanie. Ako dlho necháš fullips pôsobiť je úplne na tebe, ale odporúčame aspoň 15-30 sekúnd. 5. Ak si dosiahla požadovaný výsledok, na pery nanes balzam, rúž alebo lesk, tak, ako obvykle.

Používánie prizpôsob sebe

Nezabudni - každá máme iné pery, preto aj každej žene bude vyhovovať iný spôsob použitia. Preto skúšaj, skúšaj a skúšaj :)

Ak ťa čokošvek zaujíma, neváhaj ma kontaktovať na [email protected]

Použité boli nasledujúce výrobky:
Prezri si aj druhé články:
Vždy nám môžeš zavolať:
NAJHĽADANEJŠIE VÝROBKY
PINKPANDA.SK V ČÍSLACH
Poslali sme už
348944 balíčkov
Staň sa tiež
jednou z mnohých
spokojných zákazníčok.
Optin Architect