Môj košík je ešte prázdny a smutný :(
 • Prečo budeš PINK PANDA? PINK PANDA?

 • 28-denná absolútna
  garancia spokojnosti
  #
 • Ani jeden výrobok v našom internetovom
  obchode nie je testovaný na zvieratách.
  #
 • Super bezplatné
  triky a návody
  #

NOVINKA! Vždy si si priala mať krásne plné pery?

Vždy si si priala mať krásne plné pery a nie si zrovna zástanca operácií a chirurgických zásahov? Potom máme pre teba riešenie - pomôcku Fullips!

Fullips je pomôcka k dočasnému zväčšovanie pier
S týmto výrobkom dosiahneš dočasný vzhľad plnších pier - bez chemikálií, bez kozmetických zásahov, bez operáciám. Znie to zaujímavo, čo myslíš? :)

Iba v 5 jednoduchých krokoch dosiahnete plnšie pery

Fullips je pomôcka, s ktorou dosiahneš dočasne plnšie a väčšie pery. Na rozdiel od operácií a injekcií je výsledok s Fullips len dočasný - tak ako nalíčenie s rúžom. :) Účinok sa pri každej žene líši, podľa tvaru a veľkosti pier.

Ktorý fullips by som mala vybrať?

Fullips je v troch veľkostiach, je na tebe, ktorý si vyberieš, ale mala by si rešpektovať veľkosť tvojich pier a účinok, ktorého chceš dosiahnuť. :)

1. Fullips pomôcka k plnejším perám - Large Round (veľký okrúhly)

Large Round je najväčší rozmer, ktorý Fullips ponúka. Výborne sa hodí ku zväčšovaniu väčších a širších pier. Výborne uchopí a zväčší hornú aj dolnú pera.

2. Fullips pomôcka k plnejším perám - Medium Oval (stredne veľký oválny)

Medium Oval je stredný rozmer a môže sa používať vertikálne a aj horizontálne. Výborne sa hodí ku zväčšovaniu úzkych a menších pier.

3. Fullips pomôcka k plnějším perám - Small Oval (malý oválny)

Small Oval je najmenší rozmer, ktorý Fullips ponúka. Výborne sa hodí ak si praješ zväčšiť len určitú časti tvojich pier. Pretože je menší, nevytvorí také veľké zväčšenie na celých perách.

Ako se fullips používá? 

1. Najskôr svoj fullips dobre očisti s vlažnou vodou a trochou mydla, perám dopraj jemný peeling, aby boli čím jemnejšie.

2. Pery navlhči s vodou alebo balzamom, aby bolo použitie čím najjednoduchšie a výsledok čím lepší.3. Fullips prilož na pery a začni sať vzduch z neho von. Pokračuj, kým sa nevytvorí vákuum - tak, aby fullips držal na perách. 4. Teraz dovoľ tvojim perám, aby sa uvoľnili. Pocítiš jemný tlak a ťahanie. Ako dlho necháš fullips pôsobiť je úplne na tebe, ale odporúčame aspoň 15-30 sekúnd. 5. Ak si dosiahla požadovaný výsledok, na pery nanes balzam, rúž alebo lesk, tak, ako obvykle.

Používánie prizpôsob sebe

Nezabudni - každá máme iné pery, preto aj každej žene bude vyhovovať iný spôsob použitia. Preto skúšaj, skúšaj a skúšaj :)

Ak ťa čokošvek zaujíma, neváhaj ma kontaktovať na [email protected]

14. 04. 2015