Naše sľuby

1) Absolútna 28-denná garancia

Sme natoľko presvedčení o kvalite našich výrobkov, že si dovolíme sľúbiť vám nasledovné: ak s ktorýmkoľvek produktom z nášho internetového obchodu nie ste úplne, na 100% spokojní, potom ho môžete vrátiť a my vám vrátime peniaze.

S nami naozaj nemáte čo stratiť. Ak sa vám náhodou stane, že s výrobkom nie ste spokojní, alebo proste to nie je to, čo ste si predstavovali, potom ho jednoducho vrátite a my vám samozrejme vrátime peniaze.

Ako to presne funguje? Jednoducho. Na mail nám napíšete s čím ste neboli spokojní a napíšete nám svoje údaje. V priebehu 10 dní vám pošleme peniaze. Máte až 14 dní na to, aby ste produkt vyskúšali a ak sa vám v tom období nebude páčiť, jednoducho nám dáte vedieť. Potom máte až 14 dní, aby ste výrobok vrátili. Spolu teda 28 dní!

2) Výlučne kvalitné a originálne výrobky

U nás všetky výrobky dostaneme priamo od značiek alebo oficiálnych zástupcov značiek. 

V poslednom čase sa objavuje čím viac internetových obchodov, ktoré výrobky nedostávajú od oficiálnych obchodných zástupcov značiek. Zaobstarajú ich na trhu, kde nie je garancie, že výrobok je originálny. Pri nás sa nemusíte báť, všetky produkty máme priamo od značiek alebo zástupcov, takže kvalita je zaručená.

3) Bezplatné návody a rady

Ušetrite peniaze za drahé kurzy líčenia. My vám pomáhame a zadarmo radíme ako sa nestratiť na ceste spoznávania líčidiel.
Náš pracovný čas je od 9:00 do 15:00. Ale väčšinou aj tak pracujeme dlhšie, takže ak je treba, kludne napíšte a pomôžeme vám hneď ako to bude možné. :)


4) Jednoduchý nákup a platba

Po odoslaní objednávky môžete byť úplne kľudní, pretože najskôr dostanete potvrdenie o prevzatí svojej objednávky.


5) Bez prázdnej peňaženky

Peňaženka môže schudnúť aj bez fitka, ale určite nie s nakupovaním v PINK PANDA. Naozaj sa veľmi snažíme, aby sme vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za výhodné ceny.

U nás sú ceny až neuveriteľné a niekedy dostávame otázky, či ceny sú naozaj také ako uvádzame a či sme sa náhodou nepomýlili. Ale pozor, aby ste si nemysleli, že sú to nejaké nekvalitné výrobky. Práve naopak.

25. 04. 2023